Důležité upozornění!

Milý kliente, přijmi, prosím, toto upozornění, že při práci s energiemi Reiki a dalšími pouze aktivuji samouzdravovací schopnosti tvého těla.

V žádném případě nenahrazuji činnost lékaře. 

Nestanovuji žádnou diagnózu.

Reiki není žádná zázračná metoda. 

Reiki nenahrazuje návštěvu lékaře.

Reiki podporuje ostatní terapie, ale nenahrazuje je.

Děkuji za pochopení.

 

„Kdo aktivuje samoozdravovací síly pacienta pokládáním rukou a přitom nestanoví žádnou diagnózu, nepotřebuje žádné léčitelské povolení.“

Usnesení Spolkového ústavního soudu ze dne 2.3.2004 ve prospěch léčitele.

(AZ: 1 BvR 784/03)

 

 


ANaGaNa Reiki

 

Je především určena pro ty, kteří se chtějí věnovat uzdravování svého vnitřního dítěte a tím si zkvalitnit svůj dosavadní život, aby do něho přibývalo více radosti jak vůči sobě, tak i k ostatním.

Při terapii můžete začít dialog s vaším vnitřním dítětem, můžete rozpoznat různá traumata z dětství a falešné vzorce víry, které vás dosud omezují v běžném životě. Můžete si rozšířit své sebevědomí, postupně rozpouštět problémy s vlastní zodpovědností. Přivede vás k laskavému zacházení sama se sebou a s ostatními, pomůže vám rozpouštět vnitřní blokády, podpoří vaši kreativitu, může odstranit důsledky stresu. Podporuje samouzdravovací tělesné síly organismu.

Je to Reiki plná lásky, radosti a odpuštění. Terapie spočívá v harmonizaci aury (jemněhmotného těla, které obklopuje fyzické tělo) a čaker. 

ANaGaNa Reiki posílám i na dálku.

Kontakty

 


Reiki

 
 

Dnes se netrap.

Dnes se nezlob.

Uctívej své rodiče, učitele a starší.

Vydělávej si na živobytí poctivě.

Važ si všeho živého.

 
Konejšivé zvuky moře a relaxační hudba - tak může vypadat Vaše meditativní setkání s přírodou a s Reiki. Lehnete si, zhluboka se nadechnete a uvolníte se. Tato relaxace je schopna povzbudit Vaši přirozenou energii a podpořit Vaše samouzdravování, vyrovnanost a celistvost. Meditativní hudba a všudypřítomná energie Vám bude připadat jako překrásná planoucí záře, která Vámi pronikne a obklopí Vás.
Reiki je japonský výraz složený ze dvou slov: Rei znamená život a Ki značí energii. Jde o symnol Všeobecné síly života, součet energií kolem nás a v nás. Reiki je také způsob aktivace, zaměření a používání přírodní energie pro prevenci nevyrovnanosti. Pomozte svému tělu prostřednictvím přírodních energetických sil udržet vyrovnanost a stav pohody.
 
Reiki lze posílat i na dálku.

Shamballa

 
 
Shamballa 1024 je systém energií, se kterým pracujeme na této planetě od roku 2003. Slučuje v sobě několik typů energie: Univerzální životní energii, Mahatma energii, Energii Nanebevzatých mistrů.
Umí osvobodit od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení, jednání, uvolňuje karmické zátěže, aktivuje nové řetězce DNA a napravuje pokřivené kódy DNA.
 
Energii Shamballa posílám i na dálku.
 

Ra - Sheeba

 
Energie Ra-Sheeba je velmi silná část dostupné kosmické energie z Egypta. Není to Reiki, energie Ra-Sheeba je několikanásobně silnější a je nepopsatelná, která nám je nápomocna v různých oblastech našeho života. Energie Ra-Sheeba představuje spojení a sjednocení ženského prvku energie bohyně Isis = Sheeby a mužského prvku energie slunce z centra velkého centrálního Slunce = Boha Ra. 
Ra-Sheeba je energie, která vyjadřuje čistou, kreativní, sexuální, radostnou a tvořivou lásku.
Pomocí lásky (Sheeba) nalezneme cestu ke zdroji (Ra) a tím také cestu ke Zdroji v nás = domů.