Dnes se netrap.

Dnes se nezlob.

Uctívej své rodiče, učitele a starší.

Vydělávej si na živobytí poctivě.

Važ si všeho živého.

 
Konejšivé zvuky moře a relaxační hudba - tak může vypadat Vaše meditativní setkání s přírodou a s Reiki. Lehnete si, zhluboka se nadechnete a uvolníte se. Tato relaxace je schopna povzbudit Vaši přirozenou energii a podpořit Vaše samouzdravování, vyrovnanost a celistvost. Meditativní hudba a všudypřítomná energie Vám bude připadat jako překrásná planoucí záře, která Vámi pronikne a obklopí Vás.
Reiki je japonský výraz složený ze dvou slov: Rei znamená život a Ki značí energii. Jde o symnol Všeobecné síly života, součet energií kolem nás a v nás. Reiki je také způsob aktivace, zaměření a používání přírodní energie pro prevenci nevyrovnanosti. Pomozte svému tělu prostřednictvím přírodních energetických sil udržet vyrovnanost a stav pohody.
 
Shamballa 1024 je systém energií, se kterým pracujeme na této planetě od roku 2003. Slučuje v sobě několik typů energie: Univerzální životní energii, Mahatma energii, Energii Nanebevzatých mistrů.
Umí osvobodit od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení, jednání, uvolňuje karmické zátěže, aktivuje nové řetězce DNA a napravuje pokřivené kódy DNA.
 
 
Energie Reiki nebo Shamballu "posílám" i na dálku.
 
Objednávky viz kontakty.