Jak hubnutí funguje?

30.09.2010 19:38

S námi úplně jednoduše :-) SNADNO A ZÁBAVNĚ!

V praxi to znamená, že se upraví Váš jídelníček a styl života a věřte, budete hubnout jako blázen!

Navíc díky proteinu nebudete mít hlad, zbavíte se chutí na sladké, vaše postava se zpevní, protože se vám doplní a zhutní svalovina a vy se budete cítit nabití energií. Ušetříte spoustu peněz za jídlo, které vám přestane chutnat, protože není zdravé. To je to, co potřebujete, že?

Co je tedy důležité?

1. ROZHODNUTÍ

...je velmi důležité. Dá se říci, nejhlavnější. Pokud budete pořád jen něco zkoušet a myslet na hubnutí, budete pořád hubnout, ale nikdy nezhubnete. Proto je třeba se opravdu rozhodnout a říci si: Do roka chci zhubnout 15 kilo! To je jasný cíl a ten se dá splnit.

2. KONTAKT

...oslovte někoho, kdo vám s hubnutím pomůže. Kdo vás podrží. Kdo vás bude motivovat. Kdo vás dovede až k cíli. Třeba nás.

3. PLÁN HUBNUTÍ

...ten vám nabídneme. Hodně se bude podobat tomu, co jste si přečetli na začátku tohoto článku. V rámci první konzultace vám zdarma vypočítáme hodnotu BMI, abychom věděli, s kolika kg máme začít hubnout (rozumějte, je snažší a reálnější zhubnout za čtvrt roku desetinu své váhy než si naplánovat 30 kg na rok), protože do každého velkého cíle se dostaneme přes malé kroky. A bude vás to bavit. A pokaždé, když se dopracujeme k cíli (splnění naplánovaného kroku), vás odměníme dárkem. Dál už to půjde samo. Dále vám spočítáme Protein Factor - to abychom věděli, kolik proteinu (=bílkovin) potřebujete na každý jeden den. Podle toho nastavíme jídelníček, produkty a jde to jako po másle. Nakonec vypočítáme RMR = klidovou míru metabolismu, to abyste věděli, kolik kalorií můžete sníst tak akorát, abyste šli s váhou dolů. A naučíme vás hlavně pořádně pít! Protože bez toho to nejde...

4. REALIZACE PLÁNU

...to je ten nejtěžší krok. Už víme, proč chceme hubnout. Už víme jak budeme hubnout. Víte, že tělo potřebuje měsíc, aby přijalo "za svou" jakoukoli změnu? A teď je třeba se do toho pustit. Máte strach? Nemusíte. Jsme tu s vámi a budeme tu pro vás, kdykoli bude potřeba. V týmu jde všechno. Navíc firma Herbalife garantuje 30tidenní záruku vrácení peněz v případě, že nebudete s produkty spokojeni. Takže nač váhat? Za zkoušku to stojí :-)

5. VYDRŽET AŽ DO KONCE

...změní se vám život. Změní se vám životní styl. Vy se budete bezvadně cítit, budete skvěle vypadat, budete ve výborné náladě. Ale najdou se tací, co vám to nebudou přát. Bude třeba, abyste byli silní a vytrvali. Pouze hloupým a ošklivým nikdo nezávidí... a na to, abyste to zvládli, budete mít svého poradce, který vás podrží, podpoří a vysvětlí vám vše, čemu nebudete rozumět, co nebudete zvládat... i hubnutí je třeba dotáhnout do konce. Jakmile přestanete kdykoli během naplánovaného programu, kila se vám rychle vrátí zpět!

Sami to zvládnout je těžké, v týmu se svým poradcem však bude zábava! Jsme tu pro vás! SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME!

Poradna lepší kondice

Takže neváhejte a vyplňte, prosím, dotazník  a pošlete nám jej jako přílohu na adresu poradnalepsikondice@seznam.cz

Co nejdříve se Vám ozve poradce a můžeme začít... :-)

 

—————

Zpět